We komen in de buurt van de dot-com bubbel

Nieuws 16 september 2025 - 11:38u

We komen in de buurt van de dot-com bubbel

Er is echt reden om voorzichtig te zijn op de beurs mensen. Niet alleen vanwege het chaotische beleid van Trump dat zorgt voor verstoringen van de wereldhandel en de daarmee samenhangende onzekerheid. Ook de toestand in Frankrijk is zorgwekkend.
Een tip van IEXProfs.



En zie deze signalen, aldus Charlie Bilello.

Bilello is Chief Market Strategist bij Creative Planning. Dat is een van de grootste onafhankelijke financiële adviesbureaus in de VS met meer dan $370 miljard aan gecombineerd beheerd en geadviseerd vermogen. 
Bilello is een bekroond auteur die stukken schrijft met als doel beleggers te helpen betere resultaten te behalen door signaal van ruis te onderscheiden.

DOT-COM MANIA

@charliebilello
The only period in US history with higher valuations than today: 1999-2000 during the dot-com mania.

Back then, the Fed was hiking rates.

Today, the Fed is cutting rates.

Is this about to become the biggest bubble of all time?

 

 


"Modbreak Henk" is één van onze forummoderatoren, die dagelijks streng, rechtvaardig en onvermoeibaar het IEX-forum in het gareel houden. In columnvorm zal hij regelmatig verslag doen van de trending topics onder beleggers, en de interessantste discussies op het forum. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies, of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen. Het is mogelijk dat redactieleden posities hebben in een of meer van de genoemde fondsen.


Laatste blogposts

De tien beste beleggers aller tijden

6 oktober 2026 07:50

Hoewel iedere beurs en elk beleggingsdoel anders is, steekt iedereen wel iets op van deze grootheden. Meer »

Druk van een nieuwe rentestap neemt af

5 oktober 2026 08:30

Ondanks stijgende rentes bleven aandelenmarkten overeind. Gematigde inflatie en tegenvallende banencijfers verlagen de druk op verdere renteverhogingen. Meer »

2 groeibeloften in AI-cybersecurity

2 oktober 2026 08:30

AI maakt cyberbeveiliging urgenter dan ooit. Via Palo Alto Networks en IBM kunnen beleggers van deze groeimarkt profiteren. Meer »

Guruwatch.nl is onderdeel van de IEX Media | Andere sites van IEX Media: IEX.nl - IEXProfs.nl - Beursonline.nl - DeBeurs.nl - Eurobench.com - Belegger.nl - Beursduivel.be