Arcadis (Kopen) doet kleine maar goede overname
21 maart 2025 - 04:53u
(ABM FN-Dow Jones) Arcadis heeft met WSP Infrastructure Engineering een kleine maar goede overname gedaan in Duitsland. Dit stelde analist Kristof Samoy van KBC Securities donderdag in een rapport.
"Hoewel de overname niet in de VS is, de regio die Arcadis zelf de belangrijkste noemt voor niet-autonome groei, ligt deze in lijn met eerdere opmerkingen die Arcadis heeft gemaakt dat Mobility, Energy Transition en Digitalisation goede eindmarkten zouden zijn voor overnames", aldus de analist.
De overname van WSP versterkt Arcadis' positie in de Duitse spoorinfrastructuur, benadrukte KBC. Daarin zal de komende jaren fors worden geïnvesteerd.
KBC Securities handhaafde het Accumuleren advies op Arcadis met een koersdoel van 66,00 euro.
Het aandeel Arcadis steeg donderdagochtend met 2,0 procent tot 48,74 euro.
ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
Laatste blogposts
25 april 2025 07:48
De onderliggende groei van 3 procent van Unilever in het 1ste kwartaal is beter dan de guru's hadden verwacht, meent Deutsche bank die een koopadvies heeft van 50 Brit...
Meer »
24 april 2025 06:21
Uitzendbureau Randstad heeft een licht meevallende omzet behaald in het eerste kwartaal en ook de brutomarge was hoger dan verwacht, aldus KBC Securities.
Meer »
23 april 2025 06:16
Vanwege zwakte bij de transatlantische vluchten naar Amerika hebben analisten van Bank of America het koersdoel van Air France-KLM verlaagd van 9,50 naar 7,80 euro.
Meer »